top of page
Kai Aareleid
GEORG LINKOV

GEORG LINKOV

Omavalitsusjuht, kaitseväelane

Georg Linkov on omavalitsusjuht ja kaitseväelane. Ta on sündinud 1975. aastal Kärdlas ja lõpetanud Kärdla Keskkooli. 2009. aastal võitis ta Isamaa ja Res Publica ridades kohalikud valimised ja valiti Kärdla linnapeaks, 2013. aastal Hiiu vallavanemaks. Aastatel 2015-2016 oli Linkov Hiiu vallavolikogu esimees.

HERGO TASUJA

HERGO TASUJA

Omavalitsusjuht, kogukonnaaktivist

Hergo Tasuja on omavalitsusjuht ja kogukonnaaktivist. Ta on sündinud 1986. aastal Tubalal ja lõpetanud Palade Põhikooli ning Noarootsi Gümnaasiumi. Kõrghariduse omandas Tasuja Tallinna Ülikoolis ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja erialal ning Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledžis inglise keele õpetaja erialal. 2020. aasta oktoobrist on Tasuja Hiiumaa vallavanema asendaja.

AIVAR VIIDIK

AIVAR VIIDIK

Ajakirjanik, omavalitsusjuht, kirjastaja

Aivar Viidik on eesti ajakirjanik, poliitik ja kirjastaja. Ta on lõpetanud Kärdla Keskkooli, kõrghariduse omandanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse eriala. Viidik on töötanud Tartu linna avalike suhete juhi, Postimehe toimetaja, Eesti Ekspressi tegevtoimetaja ja 2009–2015 Maalehe peatoimetajana. Aastast 2017 on ta Hiiumaa Valla volikogu esimees.

André Abner
Esta Aksli
Ave Alavainu
Ott Arder
Astrid Nõlvak
Viiu Härm
Tiina Kaev
Aino Kallas
Ain Kalmus
Anne Kappasto
Helgi Kauber
Karl Kaups
Paul Kokla
August Kubja
Arno Kuusk
Helle-Mare Kõmmus
Jegard Kõmmus
Jaanus Kõrv
Ott Lambing
Anne-Liis Leht
Tiit Leito
Ott Lepland
bottom of page