top of page
Kai Aareleid
ANDRE ABNER

ANDRE ABNER

Kirjastaja ja ettevõtja

Andre Abner on kirjastuse Paljasjalg juht ja šampanjabaar-restorani Kork omanik.

KAJA ANTONS

KAJA ANTONS

Ettevõtja

Kaja Antons on ettevõtja. Ta on Hiiumaa Köök ja Pagar juhataja ning Hiiumaa toidutootjaid ühendava MTÜ Hiiumaine Toit eestvedaja.

LY JOHANSEN

LY JOHANSEN

Turismiedendaja, projektijuht, ettevõtja

Ly Johansen on turismiedendaja, projektijuht ning ettevõtja. Ta on sündinud 4. mail 1972. aastal Hiiumaal. Johansen on mitmete kohalike sündmuste algataja. Tema eestvedamisel alustas 2002. aastal Hiiumaa Lastefestival, mida juhtis 12 aastat. 2007. aastal käivitas ta koos Ere Naadiga Kärdla kohvikutepäeva, mis sai oma 13 toimumisaasta jooksul ülipopulaarseks ning kasvas neli päeva väldanud Hiiumaa kohvikutepäevadeks

KAAREL KOTKAS

KAAREL KOTKAS

Ettevõtja

Kaarel Kotkas on eesti ettevõtja. Ta sündis 1994. aastal. Kotkas on isikusamasuse tuvastamisega tegeleva ettevõtte Veriff asutaja ja juht.

ARNO KUUSK

ARNO KUUSK

Turundusspetsialist, kultuuritegelane

Arno Kuusk on Hiiumaa Kino arendaja ning Hiiumaa Köök ja Pagar turundusspetsialist. Ta sündis 1982. aastal, lapsepõlv möödus Isabella külas, Kõrgessaare vallas.

MATI NURS

MATI NURS

Ettevõtja

Mati Nurs on ettevõtja. Ta on sündinud 1943. aastal Hiiumaal. 1991. aastal asutas ta plastiettevõtte M ja P Nurst AS. Algul viieliikmelisest perefirmast on tänaseks välja kasvanud ligi kahesajale inimesele tööd andev ja rahvusvahelise ekspordiga ettevõte.

ANTS VAHTRAS

ANTS VAHTRAS

Ettevõtja, fotograaf, omavalitsustegelane

Ants Vahtras on Hiiumaa fotograaf, ettevõtja ja omavalitsustegelane. Ta on sündinud 1953. aastal Hiiumaal. 1995. aastal avas ta fotostuudio Pildikoda, mida juhib tänaseni. Aastatel 2002-2005 oli ta Kärdla linnapea.

André Abner
Esta Aksli
Ave Alavainu
Ott Arder
Astrid Nõlvak
Viiu Härm
Tiina Kaev
Aino Kallas
Ain Kalmus
Anne Kappasto
Helgi Kauber
Karl Kaups
Paul Kokla
August Kubja
Arno Kuusk
Helle-Mare Kõmmus
Jegard Kõmmus
Jaanus Kõrv
Ott Lambing
Anne-Liis Leht
Tiit Leito
Ott Lepland
bottom of page